Ali Koç: “20 transfer yaptık, kaleye gidemiyoruz”

Göztepe yenilgisi sonrası Başkan Ali Koç ile futboldan sorumlu yönetici Selahattin Baki ve sportif direktör Emre Belözoğlu’nun statta acil durum zirvesi yaptığı ortaya çıktı.

Göztepe’ye karşı şok bir yenilgi alarak; lider Galatasaray’ın 3 puan gerisine düştü. Bundan dolayı Fenerbahçe’de moraller çok bozuk.

Karşılaşma sonrası Başkan Ali Koç; futboldan sorumlu yönetici Selahattin Baki ve sportif direktör Emre Belözoğlu ile statta acil durum zirvesi yaptığı ortaya çıktı.

İSYAN BAYRAĞINI ÇEKTİ

Yapılan kritik toplantıda Erol Bulut ve takımın durumu masaya yatırıldı; fakat sezon başından bu yana her seferinde Erol Bulut’un arkasında duran Ali Koç’un da dolayısıyla isyan bayrağını çektiği öğrenildi.

KİMSEDE OLMAYAN KADROYU VERDİK

Ali Koç’un Belözoğlu’na, “20 futbolcu aldık. Kimsede olmayan kadroyu verdik; fakat Mart ayına geldik; ama rakip kaleye bile gidemiyoruz. Dolayısıyla Bu takımın sorunu ne?” diyerek dert yandı.

BAZI FUTBOLCULARDAN DA ŞİKAYETÇİ!

Başkan Ali Koç’un da bazı futbolcuların performansından son derece rahatsız olduğu belirtildi; fakat Trabzon’dan da kötü bir skorla dönülürse dolayısıyla radikal kararlar alınması gündeme gelecek.

Kaynak: Takvim