Ali Koç: “Şampiyonluğun habercisi”

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Galatasaray maçını değerlendirdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Galatasaray karşısında alınan 1-0’lık yenilginin ardından açıklamalarda bulundu.

Ali Koç, “Ofsayttan verilmeyen golümüz yüzde 100 gol! Elimize gelen videolar, fotoğraflar ofsayt olmadığını gösteriyor; fakat gri pozisyonlar hep aleyhimize. Dolayısıyla bu kadar ince bir pozisyon, VAR’a gitmeden, 1 dakika bile olmadan veriliyor. Çok enteresan!” dedi. 

Fenerbahçe Başkanı, “Bunu not edin. Bu maçta yaşananlar şampiyonluğumuzun habercisidir.” ifadelerini kullandı.

ŞAMPİYONLUĞUN HABERCİSİ

Galatasaray karşısında ikinci yarıdaki futbolun şampiyonluğun habercisi olduğunu dile getiren Ali Koç, “Gri pozisyonların hepsi aleyhimize; fakat bu kadar ince çizgide olan pozisyonunun VAR’a gitmeden direkt verilmesi enteresan.

Biz hakeme sığınmayacağız. Çıkıp, çatır çatır maçı almamız lazımdı İkinci yarıdaki topu ilk yarıda oynayıp maçı almalıydık. Taraftarlarımızı üzdük. İyi gidiyorduk; fakat Bu maç şampiyonluğu belirlemeyecektir. Şampiyonluk hedefimizden vazgeçmeyeceğiz.

Kazansaydık önemli bir psikolojik üstünlük olacaktı. İkinci yarıdaki oyun şampiyonluğun habercisidir. Bu akşam burada yaşanan her şey şampiyonluğun habercisi. Dolayısıyla bu gece yaşananlar bize motivasyon olacak.” dedi.

UYARILARIMIZI YAPTIK

Çirkin görüntülere Kadıköy’de izin vermeyeceklerinin altını çizen Ali Koç, “Çirkin görüntülere stadımızda izin vermeyeceğimi söyledim Abdurrahim Albayrak’a. Mustafa Cengiz’e de söyledim. Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapmayacaksın. Dolayısıyla içeri gidip uyarılarımızı yaptık” dedi.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

“Fenerbahçe şampiyon olacak” diyen Ali Koç, “Taraftarımıza sesleniyorum. Canınızı sıkmayın. Şampiyon olacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sporx