Avrupa devleri, Fenerbahçeli iki yıldız için geliyor

Fenerbahçe’de Altay Bayındır ve Attila Szalai’nin yükselen performansı kendilerine olan ilgiyi artırdı. Ajax, C. Palace, Newcastle ve Aston Villa Altay için; Napoli ve Lazio ise Szalai için Gaziantep maçına scout gönderiyor.

Fenerbahçe’de Altay Bayındır ve Attila Szalai’nin performansı Avrupa’nın önemli kulüplerinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Bundan dolayı toplam 6 kulüp bu iki oyuncu için Fenerbahçe’nin Gaziantep ile oynayacağı maça scout gönderme kararı aldı.

YÜKSELEN DEĞER ALTAY BAYINDIR

Fenerbahçe’nin genç file bekçisi Altay için; Ajax, Crystal Palace, Newcastle United ve Aston Villa temsilci gönderecek.

ATTİLA SZALAİ TAM İSABET

Attila Szalai’yi izlemek için ise Napoli ve Lazio temsilcilerini gönderiyor. Dolayısıyla Pelkas ve Ozan Tufan ile birlikte Fenerbahçe’de yakın takibe alınan oyuncu sayısı 4’e çıktı.

SZALAI İÇİN REKOR TEKLİF

Macaristan basını Attila Szalai için 20 milyon euro’nun üzerinde teklif geldiğini yazdı; ancak bu teklif sadece iddia ediliyor.

ALTAY’IN PERFORMANSI

Altay Bayındır, bu sezon Fenerbahçe forması ile çıktığı 31 lig maçında 29 gol yedi; fakat 10 maçta da kalesini gole kapatmayı başardı.

SZALAI’NİN PERFORMANSI

Attila Szalai, bu sezon Fenerbahçe formasıyla 13 lig maçına çıktı. Szalai, gösterdiği performansla dolayısıyla taraftarın sevgisini kazandı. 23 yaşındaki stoperin Fenerbahçe de 1 golü bulunuyor.

Kaynak: Takvim