Fenerbahçe’de Ali Koç’a flaş öneri! “Erol Bulut’u gönderelim onu getirelim”

Fenerbahçe’de geleceği merak konusu olan Erol Bulut, Başakşehir karşısında belki de kader maçına çıkacak. Sarı lacivertlilerde, bu doğrultuda yönetimden başkan Ali Koç’a flaş bir öneri geldi.

Fenerbahçe Yönetimi, son 4 lig maçında alınan 3 yenilgi sonrası teknik direktör Erol Bulut için kazan kaldırdı.

Yöneticilerin, başkan Ali Koç’un şimdilik arkasında durduğu Bulut’un gönderilmesini istediği yerine ise Lucien Favre’nin takımın başına geçmesini teklif ettiği öğrenildi.

FAVRE’Yİ KAÇIRMAYALIM ÖNERİSİ

Yönetimin Borussia Dortmund’dan ayrılan Favre için Koç’a baskı yaptığı ve “Favre boştayken takımın başına getirelim. Bulut’u göndermekte gecikirsek elden kaçabilir” dediği belirlendi.

BAŞKAN ALİ KOÇ YALNIZ KALDI

Bulut’un gönderilmesini neredeyse yönetimin tamamı talep ederken, Ali Koç ise Erol Bulut’u ani bir kararla göndermek istemiyor. Ali Koç, hafta içi oynanacak Başakşehir maçını bekliyor.

BAŞAKŞEHİR KADER MAÇI

Çarşamba günü oynanacak olan Başakşehir maçının Bulut’un kader maçı olacağı konuşuluyor. Olası bir puan kaybında başkan Ali Koç’un da Erol Bulut’un arkasında durmayacağı konuşuluyor.

Lucien Favre, 2 İsviçre Lig şampiyonluğu, 2 2 İsviçre Kupası ve 1 Almanya Süper Kupası kazandı.

Son olarak Borussia Dortmund’da çalışan 61 yaşındaki teknik adam, daha önce Hertha Berlin, Nise, Zürich, ve Mönchengladbach gibi takımları çalıştırmıştı.

Kaynak: Takvim