Fenerbahçe’de genç kaleci Erten Ersu ile yollar ayrıldı

Fenerbahçe’nin genç kalecisi Erten Ersu, sözleşmesinin sona ermesinden sonra takımdan ayrıldı.

Sarı lacivertli takımın alt yapısında yetişen 26 yaşındaki kaleci Erten Ersu, Fenerbahçe’ye veda ettiğini açıkladı.

Genç kaleci Erten Ersu, uzun süre Fenerbahçe’de yer alıyordu.

26 yaşındaki kaleci Erten Ersu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Fenerbahçe’ye veda etti. İşte genç kalecinin veda açıklaması.

ERTEN ERSU’NUN VEDA AÇIKLAMASI

2002 yılında henüz 8 yaşında adım attığım Fenerbahçe Spor Kulübü’nden, bugün 26 yaşında tecrübeli ve büyük hedefleri olan bir kaleci olarak ayrılmış bulunuyorum.

16 yıllık bu sürede çalıştığım başkanlarıma, yöneticilerime, teknik direktörlerime, kaleci antrenörlerime, tüm kulüp çalışanlarına ve tüm takım arkadaşlarıma bana kattıkları her şey için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bundan sonraki profesyonel ve kişisel hayatımda eşsiz Dereağzı ve Samandıra kültürlerinin bana kazandırdıkları ışığında yoluma devam edeceğim.

Kulübümle sona eren sözleşmem sonrasında tek hedefim forma şansı bulup, yeşil zemin üzerinde mümkün olduğunca yer alıp; Fenerbahçe altyapısından çıkıp ülke futboluna damga vuran tüm kaleci ağabeylerim gibi adımdan söz ettirmek olacaktır.

Son olarak, 16 yıl boyunca her anı unutulmaz ve benzersiz geçen bu süreçte bana verdikleri destek için büyük Fenerbahçe taraftarına teşekkürü bir borç biliyorum.