Fenerbahçe’de Mesut Özil ilk 11’e hazır!

Mesut Özil, Başakşehir karşısında ikinci yarıda oyuna girdi, 70 dakika sahada kaldı. Yıldız futbolcu, mücadelesi ve yaptıklarıyla artık ilk 11 için hazır olduğunu gösterdi.

Mesut Özil, Hatayspor maçında 77. dakikada oyuna dahil olurken, Galatasaray derbisinde 63. dakikada sahaya girmişti.

Mesut Özil’in kupadaki Başakşehir maçına ilk 11’de başlaması beklenirken, Erol Bulut öğrencisini yine yedek soyundurdu. 32 yaşındaki oyuncu, ikinci yarının başına oyuna dahil oldu.

Mesut, uzatmalarla birlikte 75 dakikadan fazla sahada kaldı; sadece hücumdaki etkinliği ile değil savunmaya yardımı ve mücadelesiyle de takdir topladı. dolayısıyla Mesut Özil, Erol Bulut’a artık ilk 11 için hazır olduğu mesajını net bir şekilde verdi.

İLK KEZ 11’DE OLACAK

Dünya yıldızı Mesut Özil’in, Fatih Karagümrük karşılaşmasında ilk kez 11’de olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Dolayısıyla yönetim kanadı da Mesut’un bir an önce takımın iskelet kadrosuna monte edilmesini istiyor. Dünyaca ünlü yıldızın, saha içinde yaşanan krizin çözülmesinde kilit bir rol üstleneceği görüşü hakim.

Önce ligde Galatasaray’a sonra kupada Başakşehir’e yenilen Fenerbahçe’de teknik direktör Erol Bulut tartışmaların odağı haline geldi.

Erol Bulut’un, Mesut Özil’i hafta boyunca idmanlarda as takımda oynatarak, Karagümrük karşılaşmasına hazırlaması bekleniyor.

Kaynak: Fanatik