Fenerbahçe’de operasyon sürüyor! İlk hedef Fabricio Bustos

Fenerbahçe, transfer döneminin bitimine sayılı günler kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Pereira’nın yönetiminde bu sezon yer aldıkları tüm kulvarlarda önemli başarılar hedefleyen Fenerbahçe; bu doğrultuda kadroyu güçlendirmek için çalışmalarına hız verdi.

Avrupa’da transfer dönemi sona erdi; ancak Türkiye’de bu tarihin 8 Eylül’e çekilmesi sonrasında Fenerbahçe önemli bir atak başlattı. Bu doğrultuda peş peşe hamleler yapan Fenerbahçe, durmuyor.

Yönetim, sağ ve sol kanat transferleri için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Arjantin ekibi Independiente’de forma giyen Fabricio Bustos için kulübüyle yapılan pazarlıklar kızıştı.

25 yaşındaki futbolcu, hem sağ bek hem de sağ kanat hattında görev yapabiliyor. Bustos, çift yönlü bir isim olması sebebiyle liste başı.

8+3 KURALI SEBEBİYLE…

Fransız ekibi Montpellier’nin 22 yaşındaki sol beki Nicolas Cozza için de kulübüyle görüşmelerine devam eden idarecilerin, bu oyuncuyu da olabildiğince düşük bir maliyete kadroya katmak için yoğun çaba sarf ettiği öğrenildi.

Süper Lig ekiplerinden Konyaspor’da forma giyen Milli stoper Abdülkerim Barcakcı’nın da menajerler aracılığıyla kulübe önerildiği, 8+3 kuralı sebebiyle yönetimin bu ismi de gündemine aldığı belirtildi.

Kaynak: Fanatik