Mehmet Demirkol isyan etti! “6 tane stoper alınmış 1 tanesi oynamıyor”

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, yayıncı kuruluşta katıldığı bir programda Fenerbahçe ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı

Ligde kötü günler geçiren ve teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe’nin gündemine dair Mehmet Demirkol’dan olay yaratacak değerlendirmeler geldi. 

Yapılan transferleri ve mevcut futbolcuların performansını değerlendiren Demirkol, “6 tane stoper almışsın, 1 tanesi oynamıyor ya. 6 stoperden 1 tanesi oynamaz mı? “Semih Özsoy’un söylediklerine göre, evet tamam Ali Koç’a karşı bir cephe vardır. Fatih Terim’e karşı da bir cephe var. Ali Koç’a da karşı bir cephe var, görünür bir şey bu, kabul, anladım da; Falette’yi o cephe mi aldırıyor?” 

“YÜRÜYECEK HALİ YOK YA”

Tolgay Arslan’ın performansına da sert tepki gösteren ünlü isim, “Tolgay’ı kim aldı, karşı cephe mi? Adamın yürüyecek hali yok ya. Allah aşkına açın seyredin şu maçı, yanındakine, sağına, soluna pas atamıyor” 

“BUNU NE YAPACAĞIZ”

Demirkol, Mevlüt Erdinç için de, “PSG’de oynamış, geçen sene kaç tane gol atmış Mevlüt; 1 tane maç oynamadı adam, 50 dakika oynadı ligde toplam. Mevlüt, şu ülkede hangi takımda olsa 4-5 maç oynar. Kupada 6 maç oynadı, 5 mi 6 tane mi ne golü var. Bunu ne yapacağız?” değerlendirmesinde bulundu. 

“NE YAPACAĞIZ BUNLARA”

Elinde 1 tane oyuncu var; Gustavo, onu da stopere koyuyorsun mecburen. Elinde 1 tane ekstra oyuncu var, ‘Fenerbahçeli futbolcu böyle oynar’ dediğin, keyifle seyrediyorum. 1 tane var ama yani. Ne yapacağız bunlara?

“6 TANE STOPER ALINMIŞ, 1 TANESİ OYNAMIYOR”

Bütün bir ilk yarı Mehmet Ekici yok, ikinci yarı bir anda kurtarıcı olsun diye çağırıyorsun. Bunlar ne olacak peki? Sol bek yok, 6 tane stoper alınmış 1 tanesi oynamıyor.

Kaynak: Skorer