Papiss Cisse: “Daha atacak çok golüm var”

Fenerbahçe ile 1 yıllık sözleşme imzalayan 35 yaşındaki Papiss Cisse, Senegal basınına röportaj verdi.

Fenerbahçe ile 1 yıllık sözleşme imzalayan 35 yaşındaki Papiss Cisse, Senegal basınına röportaj verdi ve yaşlı olduğunu düşünmediğini belirtirken, şu anda oynadığı futboldan zevk almaya baktığını, goller atacağını kaydetti. İşte Cisse’nin sözleri…

“TÜRKİYE EN ZOR LİGLERDEN BİRİ”

Türkiye Ligi gerçekten iyi bir lig. Sertlik seviyesi yüksek. Premier Lig’in tabii ki seviyesi daha başka ancak futbolun gereklilikleri her yerde aynı. Küçük farklar olsa da mantalite aynı. Türkiye’nin de en zor liglerden biri olduğunu söyleyebilirim.

“ATACAK ÇOK GOLÜM VAR”

Kişisel olarak hedefim çok fazla gol atmak. Elhamdülillah iyi durumdayım, atacak daha çok golüm var. Nasıl biteceğini Allah bilir ama benim hedefim golleri sıralamak.

“YAŞIMI HESAPLAMIYORUM”

20 yaşındaki, 25 yaşındaki oyuncular daha fazla tecrübeleri olması için uğraşıyor. Ben burada tecrübeliyim ve kaç yaşımda olduğunu hesaplamıyorum. Çünkü iyi durumda hissediyorum ve en önemlisi de bu.

“GEÇİRDİĞİM ZAMANDAN ZEVK ALIYORUM”

Futbolda her şey olabilir ancak ben şu anda geçirdiğim zamandan zevk alıyorum ve gerisini Allah’a bırakıyorum. Benim için hayırlısı neyse, ileride o olacaktır.

“FUTBOLDAN SONRA NE YAPACAĞIMI DÜŞÜNMÜYORUM”

Futbol kariyerimden sonra ne yapacağımı henüz belirlemedim. Bunu düşünmek için daha uzun bir zamanım var. Elbette bunun olacağının farkındayım ve bunun için hazırlanacağım ancak şu anda bunu düşünmüyorum.

Kaynak: Sporx