Paulinho, Fenerbahçe için geliyor

Fenerbahçe ile Paulinho arasındaki anlaşmanın detayları netleşti. Brezilya basınında yer alan haberlere göre; sarı lacivertliler, tecrübeli yıldızla senelik 2 milyon euro’dan 2+1 yıllık sözleşme imzalayacak.

Brezilya’da yayın yapan UOL Esporte, Paulinho’nun Fenerbahçe ’yle anlaştığını ve bu nedenle Gremio’yu geri çevirdiğini yazmıştı.

Vitor Pereira’nın bizzat istediği öne sürülen tecrübeli orta saha oyuncusuyla yapılan anlaşmanın detayları netleşmeye başladı. Buna göre bonservisi elinde olan Brezilyalı, sarı lacivertliler ile 2+1 yıllık sözleşme imzalamaya hazırlanıyor.

Bu arada Fenerbahçe’nin Paulinho’ya ne kadar maaş ödeyeceği de belli oldu. Sarı lacivertliler, Brezilyalı oyuncuya yıllık 2 milyon euro maaş ödeyecek. Başarı bonuslarıyla bu rakamın yükselmesi muhtemel.

İKİNCİ ETABA YETİŞECEK

Şu ana kadar Serdar Dursun ve Steven Caulker’i kadrosuna katan sarı lacivertlilerin Paulinho’yu da bu hafta İstanbul’a getirmesi bekleniyor.

32 yaşındaki futbolcunun sağlık kontrolünden geçirildikten sonra imzayı atacak. Paulinho, bayram tatilinin ardından başlayacak ikinci kamp etabında takıma katılacağı öne sürüldü. Paulinho son olarak Çin’de Guangzhou forması giymişti.

Kaynak: Fanatik