Phillip Cocu, Fenerbahçe’den Ferdi Kadıoğlu’nu transfer etmek istiyor

İngiltere Championship’te Derby County’nin başında olan Fenerbahçe’nin eski hocası Phillip Cocu, Ferdi Kadıoğlu’nu transfer etmek istiyor

Fenerbahçe’de çalıştığı dönemde Ferdi Kadıoğlu’nu sarı-lacivertli takıma transfer eden Derby County teknik direktörü Phillip Cocu, genç yıldız adayını yeniden kadrosunda görmek istiyor.

Fenerbahçe’nin yükselen yıldızlarından olan Ferdi Kadıoğlu, Avrupa takımlarının da dikkatini çekmeye başladı. İngiliz basını Ferdi Kadıoğlu’nun gerek Fenerbahçe’de gerekse de Hollanda U-21 takımında gösterdiği performansa dikkat çekti ve kendiyle ilgilenen kulübü yazdı.

habere göre İngiltere Championship ekiplerinden Derby County 20 yaşındaki Ferdi’yi transfer etmek için harekete geçecek. İngiliz ekibinin 4 milyon Euro’yu gözden çıkardığı belirtildi.

Haberde ayrıca Ferdi Kadıoğlu’nun Fenerbahçe’de daha fazla şans buldukça değerinin artma ihtimali de ifade edildi. Comolli’nin de planı bu şekilde…

“ELJIF ELMAS GİBİ DEĞERLENEBİLİR”

Comolli sezon başında Yanal’a “Şans tanırsak Eljif Elmas gibi değerlenebilir” dileyek takımda kalmasını sağlamıştı. Ferdi için biçilen değer şu an için cazip değil.

Fenerbahçe taraftarından Ferdi Kadıoğlu’na müthiş bir destek var. Hem sanal alemde hem de tribünlerde Ferdi’yi sahada görmek istediklerini herkese hissettiriyorlar.

Kaynak: Takvim