Rebrov’un menajerinden Fenerbahçe cevabı

Fenerbahçe’nin hoca adayları arasında adı geçen Sergei Rebrov’un menajeri Sandor Varga konuştu.

Fenerbahçe’nin teknik direktör adayları arasında adı geçen Sergei Rebrov’un menajeri Sandor Varga, Ferencvaros ile yollarını ayırmalarının ardından çıkan iddialar için konuştu.

Fenerbahçe, Tottenham ve Arap kulüplerinin ilgisi sorulan Varga; “Tottenham Başkanı Daniel Levy ile iyi ilişkilerim var. Budapeşte’deyken ona, Rebrov’un Ferencvaros’ta iyi iş çıkardığını söyledim. Birkaç kez daha konuştuk, hâlâ konuşuyoruz. Şu anda 8 teklif var ve 1,5 yıldır da sürekli teklifler geliyor. Arap dünyasından da isteyenler oluyor. Rebrov şu ana kadar, ‘Buraya gidelim’ demedi, bakacağız.” ifadelerini kullandı.

“UKRAYNA’DA FEDERASYON BAŞKANIYLA GÖRÜŞTÜM”

Ukrayna Milli Takımı’ndan daha önce teklif aldıklarını söyleyen menajer; “Ukrayna Milli Takımı ile ilgili söylentiler doğru. Puskas Arena’nın açılışında federasyon başkanı bana, Shevckenko’nun ayrılması durumunda Rebrov’u istediğini söyledi ve Shevchenko için Milan söylentileri vardı. Milli Takım çağırırsa, bu bir kulüpten fazlası demektir, ülkeni temsil etmek demektir. Bu gelişme olsaydı, Sergei ayrılacaktı.” dedi.

Macaristan’da 3 lig şampiyonluğu yaşayan Rebrov, Ferencvaros’u 25 yıl aradan sonra Şampiyonlar Ligi’ne taşımıştı.

Kaynak: Sporx