Acun Ilıcalı’nın takımı Fortuna Sittard, Miha Zajc’ı istedi

Fenerbahçeli ünlü televizyoncu Acun ılıcalı, ortak olduğu Hollanda temsilcisi Fortuna Sittard’a sarı lacivertli takımdan transfer yapmaya hazırlanıyor.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın ortak olduğu Hollanda temsilcisi Fortuna Sittard, Fenerbahçe’de forma giyen Miha Zajc’a talip oldu.

TRT Spor’un haberine göre, transfer çalışmalarını sürdüren Fortuna Sittard, Fenerbahçe’nin orta saha oyuncularından Miha Zajc’ı istedi.

Ali Koç yönetiminin, sarı lacivertli takımda teknik direktör Erol Bulut’un kadroda düşünmediği 26 yaşındaki Sloven futbolcu Miha Zajc’ın transferine izin verebileceği belirtildi.

Fenerbahçe’de takımdan gönderilmesi beklenen Miha Zajc’ın menajeri, İtalyan takımlarıyla da görüşmeleri sürdürüyor. Zajc’ın önümüzdeki hafta takımdan resmen ayrılması bekleniyor.

“UYGUN KOŞULLARDA ALABİLİRİZ”

Fortuna Sittard’ın başkanı Işıtan Gün, çıkan haberler üzerine Radyospor’a yaptığı açıklamada “Açıkcası bu yöndeki iddiaları görünce kendimi gülümsemekten alıkoyamadım. Tuhaf bir iddia…

Bahsedilen fiyatlara Hollanda’da oyuncu alınmaz. Ancak oyuncu satışında bu rakamlardan bahsedilir. Harcama gücü en yüksek kulüp bile bu rakamları ödemez.

Dolayısıyla bunlar gerçek dışı. Fenerbahçe ile Zajc konusunda bir konuşmamız olmadı. Ancak elbette ki bu oyuncunun transferini düşünebiliriz. Şâyet uygun koşullarda transferi söz konusu ise Miha Zajc düşünebileceğimiz bir oyuncu olur.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sporx