Ali Koç: Birlikteliğimiz hayırlı, uğurlu ve şampiyonluklarla dolu olsun

Ali Koç, Fenerbahçe Opet ve Fenerbahçe HDI Sigorta’nın Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde gerçekleştirilen medya gününde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

İlk olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye’de başlattığı Barış Pınarı Harekatı hakkında konuşan Ali Koç, “Gündemin en önemli maddesi, şu an Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’de yürüttüğü operasyon. Allah yar ve yardımcımız olsun. İnşallah en kısa zamanda hedeflerimize ulaşarak, ülkemizin menfaatleri doğrultusunda operasyon sonuçlanır. Operasyonun nedenini, önemini ve önceliklerini hepimiz biliyoruz. Allah devletimize, askerimize, silahlı kuvvetlerimize güç, kuvvet ve kudret versin.” ifadelerini kullandı.

BİRLİKTELİĞİMİZ HAYIRLI, UĞURLU VE ŞAMPİYONLUKLARLA DOLU OLSUN

Bilcee markası ile olan birlikteliğimizin hayırlı, uğurlu ve şampiyonluklarla dolu olmasını dileyen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, “Bugün burada voleybol şubemizin son sponsoruna medya günü yapıyoruz. Son sponsorumuz da Hacı Bey’in sahip olduğu Bilcee şirketi. Bilcee firması hem erkek hem de kadın voleybol takımımızın forma sponsoru oldu. Fenerbahçe ile ilk defa birliktelik başladı. Firma, Türkiye’de Macron’un da lisansiyer firması. Macron markasını da her geçen gün futbol dünyasında daha çok görüyoruz. Bizim arzumuz ve ümidimiz, bugün başlayan birlikteliğin sarı lacivert başarılarla, kupalarla pek çok sezon devam etmesi. Bize inandıkları ve yanımızda oldukları için Fenerbahçe Spor Kulübü ve camiamız adına Hacı Bey’e, ailesine, tüm profesyonellerine ve Bilcee şirketine çok teşekkür etmek istiyorum. Bugün Türk sporunun her anlamda sponsora en çok ihtiyacı olduğu bir dönemden geçiyoruz. Bu nedenle ikimizin de birlikteliği hayırlı, uğurlu ve şampiyonluklarla dolu olsun. Yarından itibaren tüm formalar ve Bilcee markalı ürünler de Fenerium mağazalarında satılacak. dedi.

BİZ FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ VE FENERBAHÇE CAMİASI OLARAK MİLLİ MAÇA HAZIRIZ

Taraftarların milli formamızı stadımızda bulunan Fenerium mağazalarından alabileceklerini ifade eden Başkanımız Ali Koç, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

Biz Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, Fenerbahçe camiası olarak, stadımız ve Fenerium mağazalarımız olarak milli maça hazırız. Operasyon devam ederken Mehmetçik’e verebileceğimiz en büyük güç ve moral, bu akşam ve sonraki Fransa maçında alınacak iyi sonuçlar olacaktır. Belki de bu iki maç sonrasında şu an yüzde 60 ya da 70 olan Avrupa Futbol Şampiyonası’na gitme şansımız da yüzde 80’e, 90’a çıkacak. 2014’ten beri stadımızda milli maç oynanmıyor. Bugün milli takım günüdür, Türkiye günüdür. Takım formalarınızla gelmeyin. Bunu tüm takım taraftarlarına söylüyorum.

Arzu edenler stadımızdaki bütün Fenerium mağazalarından milli formamızı alabilirler. Ne yazık ki milli formayı bulmak kolay değil. Ben geçen sene oğlum için aramıştım ama zor bulmuştum. Hatta bir dostum benim için bulmuştu. Federasyonumuza bir yazı yazdık ve formaları bütün hafta satalım istedik. Dünden itibaren başladık. Bir adım da öteye gittik ve mağazalarımızı tamamen milli takıma, milli takım formasına adadık. İnşallah bu da bir örnek temsil eder. İlk olduğunu bilmiyordum ama ilkmiş. Bizim de futbol dünyası olarak devletimize vereceğimiz en büyük katkı, buradan milyonları sevindirecek bir skorla ayrılmak. Öyle de olacaktır. Bunu yapabilirsek de Fransa maçına çok daha özgüvenli çıkacağız. Dediğim gibi, lütfen stadı dolduralım ki dolacak. Coşkuyla sonuna kadar milli takımımızı destekleyelim. Skor konusunda birkaç fark olup sonlara geldiğimizde takımlarımız adına değil; milli takım adına tezahüratta bulunalım. Fenerbahçe Spor Kulübü ve camiası, bu akşama topyekun hazır vaziyette ülkemizin hizmetinde olacaktır. dedi.

Kaynak: Fenerbahce.org