Alper Potuk ve Mehmet Ekici’nin yeni takımı belli oldu!

Süper Lig’de şampiyonluk ipini göğüsleyecek kadroyu kurmanın planlarını yapan Fenerbahçe’de gözler ara transfer dönemine çevrildi

Listesinde birçok yıldız bulunan sarı-lacivertliler, bir yandan da mevcut oyuncularla ilgili kararlar vermeye başladı. Mehmet Ekici, Miha Zajc ve Alper Potuk’u satış listesine koyan Kanarya’da Ekici ve Alper’in yeni takımı belli oldu. İşte Fenerbahçe’nin transferdeki son durumu ve Mehmet Ekici ve Alper Potuk’un yeni takımı.

Listesinde birçok yıldız bulunan Fenerbahçe’de kurmaylar hummalı bir çalışma içinde.

Ocak ayında nokta atışı transferler yaparak şampiyonluk ipini göğüsleyecek kadroyu kurmanın hesaplarını yapan Sarı-lacivertliler, transferde ince eleyip sık dokuyor.

Finansal Fair Play kıskacında olan Fenerbahçe’de hedef, mevcut kadrodan yararlanamadığı isimleri satıp bonservis bedeli etmek.

FENERBAHÇE’YE MÜJDELİ HABER GELDİ

Ayrıca takımdaki maaş yükünü hafifletmek isteyen sarı-lacivertliler, 3 ismi satış listesine koymuştu.Miha Zajc, Mehmet Ekici ve Alper Potuk’la yollarını ayırmak isteyen Fenerbahçe’ye müjdeli haber geldi.

Kadroda düşünülmeyen Mehmet Ekici ve Alper Potuk’a sürpriz birer talip çıktı. Bu sezon Fenerbahçe’de beklentilerin altında kalan ve forma şansı bulamayan Mehmet Ekici ile Alper Potuk, ara transfer döneminde Anadolu kulüplerinin yolunu tutacak.

GÖZTEPE MEHMET EKİCİ İÇİN DEVREDE

İsmi Fenerbahçe tarafından TFF’nin listesine bildirilmeyen Mehmet Ekici için Göztepe’nin devreye girdiği kaydedildi.

1 MİLYON EURO’YU GÖZDEN ÇIKARDI

Mehmet için Göztepe’nin ısrarcı olduğu belirtilirken, 1 milyon euro bonservis bedelini de gözden çıkardığı öğrenildi.

SİVASSPOR, ALPER’İ KİRALAMAK İSTİYOR

Süper Lig’in sürpriz lideri Sivasspor, Alper Potuk’u kadrosuna katmak istiyor. Yiğidolar, Alper Potuk transferini kiralık olarak bitirmeyi amaçlıyor.

Kaynak: Fotomaç