Altay Bayındır: Şampiyonluğa kilitlenmiş ve inanmış bir takımız

Fenerbahçe’nin başarılı genç kalecisi Altay Bayındır, derbi maçında iyi performans sergiledi ve herkesten tam not aldı.

ŞAMPİYONLUĞA KİLİTLENDİK

Derbi maçından sonra yaptığı açıklamada, şampiyonluğa inandıklarını belirten başarılı kaleci Altay, Şampiyonluğa kilitlenmiş ve inanmış bir takımız. Bugün sahada terinin son damlasına kadar mücadele eden ve bir an olsun sahada pes etmeyen tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. dedi.

Galibiyete yakın olduğumuz bir maçtı, topu kaleye sokamadık. Bir şey bitmiş değil, şampiyonluğa kenetlenmiş bir takımız, bu doğrultuda ilerliyoruz. Galatasaray’a da bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.

SAHAYA ODAKLANDIM

Sahaya odaklandığın için tribüne çok bakmıyorsun. Aslında Galatasaray taraftarlarının sesleri duyuldu ama ben daha çok taraftarlarımızın sesini duydum, onlara bir kez daha destekleri için onlara çok teşekkür ediyorum.

Bugün oynadığımız maçın derbi olması benim açımdan bir fark yaratmadı çünkü ben her maça aynı şekilde konsantre oluyorum ve aynı şekilde oynuyorum. Ersun Hocamız, Emre ağabey, Volkan ağabey de çok tecrübeliler ve hepsi büyük liderler, yönetmeyi çok biliyorlar. Bu maçı oynamış olarak uyarılarda bulundular.

Her maç bizim için önemli. Bugün oynadığımız maç derbi olmasına rağmen o maçlardan bir tanesiydi. Galip gelmek istedik ama olmadı.