Emre Bol’dan Max Kruse’nin sakatlığı için olay iddia!

Fenerbahçe’de sakat olan Max Kruse için Emre Bol’dan olay iddia…

Fenerbahçe’de Max Kruse son olarak 4 Ekim’deki Antalyaspor maçında forma giymiş ve ardından sakatlığı nedeniyle 5 maçta sarı lacivertli formadan uzak kalmıştı. Yıldız oyuncunun ne zaman döneceği hala belirsizliğini korurken A Spor’da Emre Bol’dan sürpriz bir iddia geldi. Bol, Kruse’nin halı sahada sakatlandığını iddia etti. İşte gündem yaratacak o sözler…

GÖZTEPE MAÇINDA SAHADA OLACAK

Fenerbahçe’de hücum bölgesindeki oyuncuların sakatlıkları sonrasında Max Kruse’den iyi haberler geliyor. Alman futbolcunun takımla antrenmanlara başlayacağı ve Göztepe kafilesinde olacağı bildirildi. Kruse’nin 11 oynatılıp oynatılmayacağını ise fiziksel durumu ve antrenmanlardaki performansı belirleyecek.

Alman futbolcunun Yanal ile bir görüşme yaptığı ve görev vermesi halinde forma giymeye hazır olduğunu belirttiği gelen bilgiler arasında.

Özel antrenör eşliğinde özel çalışmalar yapan ve fizik kuvvetlendiren program uygulayan 31 yaşındaki futbolcu, Ersun Yanal’ın da en güvendiği isimlerin başında geliyor. Kruse, bir an evvel kadroya dönmek için çaba harcıyor.

KRUSE İÇİN YENİ İDDİA: “HALI SAHADA SAKATLANDI”

Öte yandan A Spor yorumcusu Emre Bol, Artı Futbol programında Fenerbahçeli futbolcu Max Kruse’nin sakatlığına dair açıklamalarda bulundu.

Emre Bol, Max Kruse’nin sakatlığı ile ilgili şunları söyledi:

“İki üç gün önce biriyle konuştum. Önce Göztepe maçına sakatlar yetişecek diyorlardı. Şimdi de Kruse’nin ne zaman döneceği belli değil belki sezonun ilk yarısını bile kapatmış olabilir diyorlar.”

Şimdi sakatlığıyla ilgili de, tabiki de bu bir iddiadır. Bunu doğrulatamadığım için net konuşamıyorum ama söylenen, Fenerbahçeli olarak bilinen birinin villasında ayak tenisi oynarken sakatlandığını falan söylüyorlar.”

“Yani sen Fenerbahçe’den bu kadar milyon Euro’yu götüreceksin, gidip de milletin halı sahasında ayak tenisi oynarken sakatlanacaksın. Bu profesyonelliğe yakışır bir şey mi?”

Kaynak: Sabah