Fenerbahçe Opet 2 – Eczacıbaşı VitrA 3

Fenerbahçe Opet, Sultanlar Ligi’nin 17. haftasında Eczacıbaşı VitrA’yı konuk etti

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin 17. haftasında Eczacıbaşı Vitra ile karşılaşan Fenerbahçe Opet, mücadeleden 3-1 mağlup ayrıldı.

Zoran Terzic yönetimindeki Fenerbahçe Opet maça; Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir Akyol, Jordan Thompson, Melissa Vargas, Bahar Toksoy Guidetti, Kelsey Robinson ve libero Aylin Sarıoğlu ile başladı.

İLK SET ECZACIBAŞI VITRA’NIN

Maça istediği gibi başlayamayan Fenerbahçe Opet, ilk teknik molaya 12-6 geride girdi. Mola dönüşünde de skor avantajını eline alamayan sarı lacivertliler, ilk seti 25-17 kaybetti ve setlerde 1-0 geriye düştü.

FENERBAHÇE OPET DURUMU 1-1 YAPTI

Karşılıklı sayılarla başlayan ikinci sette de teknik mola 12-10 Eczacıbaşı üstünlüğüyle geçildi. Moladan rakibine göre daha iyi bir oyunca dönen Fenerbahçe Opet, oldukça çekişmeli geçen seti 25-23 kazanarak maçta durumu 1-1 yaptı.

ECZACIBAŞI SETLERDE ÖNE GEÇTİ

Üçüncü sete iyi başlayamayan Fenerbahçe Opet, rakibinin serisine engel olamayınca teknik molaya 12-3 geride girdi. Moladan da iyi bir oyunla dönemeyen Fenerbahçe Opet, seti 25-10 kaybederek setlerde 2-1 geriye düştü.

FENERBAHÇE OPET LİGDE 4. YENİLGİSİNİ ALDI

Dördüncü sete iyi başlayan Fenerbahçe Opet, teknik molaya da 12-7 önde girdi. Moladan sayılarla dönen sarı lacivertliler, rakibinin 3-0’lık serisine engel olamayınca fark 2 sayıya indi (16-14). Son bölüme 20-16’lık skor avantajıyla giren Fenerbahçe Opet, seti 25-19 kazandı ve skor 2-2 oldu. Oldukça çekişmeli geçen son seti 15-10 kaybeden Fenerbahçe Opet, maçtan da 3-2 mağlup ayrıldı.

Kaynak: Fenerbahce.org