Fenerbahçe tranfer yapacak mı? Rıdvan Dilmen’den bomba açıklama!

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV’de gündeme dair açıklamalarda bulundu

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV’deki Yüzde Yüz Futbol programında gündemi yorumladı. Dilmen, Fenerbahçe’nin transfer planıyla ilgili önemli açıklamalara imza attı.

İşte Rıdvan Dilmen’in ertelenen Yeni Malatyaspor – Trabzonspor maçı hakkındaki görüşleri ve Fenerbahçe hakkında merak edilenleri söylediği açıklamaları.

“SEZONUN EN İYİSİ”

Fenerbahçe sezonun en iyi maçlarından birini oynadı. Fenerbahçe, Başakşehir’i bozdu. Önce iyi oynadı sonra bozdu.

“ERTELENMESİ ÇOK DOĞAL”

Yeni Malatyaspor – Trabzonspor maçının ertelenmesi kadar doğal bir şey yok. TFF, ben maçı erteledim diyecek, tek yapması gereken bu. TFF, hesap vermek zorunda değil. Ya maç erteleme kararı verilmeli ya da Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Beyle görüşüp başka bir şehirde oynanmasını teklif etmeliydi.

“FENERBAHÇE DE OYNAMAK İSTEMEZDİ”

TFF’den henüz yalanlama gelmediği için söylüyorum. Fenerbahçe, takımı da zor durumda kaldı. Fenerbahçe Kulübü de, Trabzonspor istediği için oynanmadı gibi algılanmasına tepki gösterdi. Fenerbahçe de lig maçını oynamak istemezdi. Malatya’da maçın psikolojik sebepten dolayı bile oynanmaması gerekirdi.

“NWAKAEME’NİN KARTI HAKSIZ”

Maça 3 gün kaldı. Trabzonspor da, Fenerbahçe de sakin kalmalı bu gün. Nwakaeme maçı kaçıracak; ama kupada gördüğü kart haksızdı.

“YAPILANDIRIRSA TRANSFER YAPABİLİR”

Ali Bey biz bu faizleri ödeyemeyiz dedi. Başka bankayla anlaşma yapmak istiyor. Fenerbahçe, 31 Ocak’a kadar yapılandırmayı başarırsa belki transfer yapabilir.

“HANGİ VİCDANLA SEVK ETTİNİZ?”

Vedat Muriqi’yi hangi vicdanla sevk ettiniz. Öyle bir kural yok ki nasıl ceza vereceksiniz. Yıllardır denileni yapmalısınız; kupadaki maçın cezası kupada, ligdeki ligde çekilsin.

Kaynak: Sporx