Fenerbahçe yöneticisi Metin Sipahioğlu’ndan sert açıklama!

Fenerbahçe yöneticisi Metin Sipahioğlu, sosyal medya üzerinden sert açıklamalar yaptı.

Beşiktaş – Kayserispor maçından sonra açıklama yapan Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ; Fenerbahçeli yöneticileri hedef alan açıklamalar yapmıştı. Bundan dolayı, Fenerbahçeli yönetici Metin Sipahioğlu; sosyal medya hesabından Emre Kocadağ’a cevap verdi.

İŞTE METİN SİPAHİOĞLU’NUN AÇIKLAMALARI

Sezon başından beri; başarı için her yol mübah diyerek, sürekli yalan algılar üretip tetikçileri üzerinden bunları yaymaya çalışanların son yalanı; şampiyon olursak Thiam için eski kulübüne bonus ödeyeceğimiz iddiaları her zaman olduğu gibi tamamen iftira yalan ve gerçek dışıdır.

Tıpkı derbi maçı hakeminin Başkanımızın şirketinde çalıştığı iddiası gibi. İrfan Can için şampiyonluk bonusu ödeyeceğimiz iddiası gibi. Bizle hiç ilgisi olmayan Demba Ba konusunda iftira atmaya çalışmaları gibi. Tıpkı Kemal Ademi için yaymaya çalıştıkları iftira gibi.

Fenerbahçe, 15 haftadır penaltı alamayan, sürekli hakem hatalarına maruz kalan şekilde, rakiplerin penaltıları, gollerinde görülemeyen eller ortadayken; tertemiz şampiyonluk yürüyüşünü sonuna kadar sürdürecektir. Bu iftiracıların bayram arefe hesaplarının takdiri ise kamuoyunun.