Fenerbahçe’de 8 futbolcunun geleceğini yeni hoca belirleyecek!

Sosa, Gökhan, Samatta, Lemos, Ademi, Perotti ile Gustavo’nun gelecek sezon takımda kalıp kalmayacağına; Ferdi’nin geleceğine yeni teknik direktör karar verecek.

Fenerbahçe’de 8 futbolcunun geleceğine yeni sezonda takımı çalıştıracak teknik adam karar verecek; fakat yönetimin maaşını indirmesini istediği Jose Sosa ile yapılacak görüşmelerin seyrini teknik direktör belirleyecek.

Dolayısıyla bu isim Emre Belözoğlu olursa, Arjantinli futbolcu ile yapılacak görüşmelerde bizzat devreye girecek.

Jose Sosa’nın yanı sıra; sözleşmesi biten Gökhan, Samatta, Lemos, Ademi ve Perotti’nin takımda kalıp kalmayacağını yeni hoca belirleyecek.

GUSTAVO GİDER Mİ KALIR MI?

Emre Belözoğlu döneminde ‘yedek futbolcu’ konumuna düşen Gustavo’nun da başka bir teknik direktör gelmemesi durumunda takımdan ayrılması gündemde.

Fenerbahçe’de yeni hocayı bekleyen bir başka isim ise Ferdi Kadıoğlu. Genç futbolcunun gelecek sezon sonunda sözleşmesi bitiyor; ancak Ferdi Kadıoğlu, önümüzdeki ocak ayında istediği kulüple görüşme hakkını elde edecek.

Fenerbahçe’nin Ferdi’ye yeni bir teklif sunup sunmayacağı da teknik direktörün öncelikle karar vermesi gereken konular arasında yer alıyor.

Kaynak: Hürriyet