Fenerbahçe’de Sivasspor maçı sonrası gündem transfer

Fenerbahçe, Süper Lig’de sahasında Altay’ı yenerek kötü gidişata dur dedi. Deplasmanda oynanacak zorlu Sivasspor maçının ardından sarı Lacivertliler transfer çalışmalarına hız verecek.

Fenerbahçe, Süper Lig’de bu sezon lider Trabzonspor’un gerisinde kaldı. Ayrıca inişli çıkışlı bir performans sergileyen Fenerbahçe’de Altay maçı kötü gidişata dur dedi.

Fenerbahçe, Altay karşısında 1-0 geri düştü; ancak ikinci yarı etkili oyunuyla maçı 2-1’lik skorla kazandı. Sarı lacivertliler, karşılaşması sonrası gözlerine Sivasspor maçına çevirdi. Zorlu deplasmandan 3 puanla dönmek isteyen İsmail Kartal ve öğrencileri alınacak 3 puanla yeniden ligde iddialı durumda olmak istiyorlar.

TRANSFER SİVASSPOR MAÇI SONRASI

Ara transfer döneminde henüz herhangi bir hamle yapmayan Fenerbahçe, Sivasspor maçının ardından transfere hız verecek. Teknik direktör İsmail Kartal da yaptığı basın toplantısında 2 maçın ardından transferlerle ilgili nihai kararın verileceğini söylemişti. Dolayısıyla transfer konusunda sinyalleri vermişti.

GÜNDEMDEKİ İSİMLER

Gündemde olan isimler ise sosyal medyadan transfer ateşini yakan Roland Sallai, sol bek mevkisine düşünülen Nico Schulz ve Nicolas Cozza.

Kaynak: Fanatik