Fenerbahçe’de Vedat Muriqi sesleri

Chelsea ile sözleşmesi biten Giroud için temaslara başlayan Fenerbahçe’nin gündemine tanıdık bir isim daha geldi; Vedat Muriqi

Fenerbahçei geride bıraktığımız sezon en büyük sıkıntıyı forvet bölgesinde yaşadı. Bundan dolayı sarı lacivertliler belki de şampiyonluğu kaybetti. Önümüzdeki yıl güçlü bir hücum hattı oluşturacak.

Başkan Ali Koç ve kurmayları erkenden transfer çalışmalarına start verirken; listedeki 1 numaralı isim Oliver Giroud. Chelsea ile sözleşmesi sona eren 34 yaşındaki yıldıza Fenerbahçe’nin ciddi ilgisi var. Hatta Fenerbahçe, oyuncunun menajeri aracılığıyla ilk teması kurdu; fakat Giroud için nabız yoklayan Fenerbahçe’nin gündeminde tanıdık bir oyuncu daha var, Vedat Muriqi.

Sezon başında 17.5 milyon euro bonservis bedeliyle Lazio’ya satılan Vedat Muriqi, İtalya’da beklentilerin çok altında kaldı.

ÖNCELİKLERİ SERIE A

İtalyan basını, Lazio’nun Muriq’i kiralayabileceğini yazarken, aday kulüplerden biri de Fenerbahçe olarak gösterildi; ancak Lazio’nun öncelikle Muriq’in Serie A’da kalmasını istediği belirtilirken, sarı lacivertliler önümüzdeki günlerde eski oyuncusu için devreye girebilir.

Kaynak: Fanatik