Fenerbahçe’den Boupendza hamlesi! Gözler Vitor Pereira’da

Sarı lacivertlilerde yeni teknik direktör Vitor Pereira’nın gelmesiyle transfer çalışmaları ortaya çıktı. Süper Lig’in gol kralı Boupendza için Fenerbahçe devrede.

Fenerbahçe’de yeni sezon hazırlık çalışmaları dün itibariyle start aldı. Dolayısıyla son haftalarda yeni teknik direktör krizi yaşayan Fenerbahçe’de eski teknik direktör Vitor Pereira tekrardan göreve geldi ve Topuk Yaylası’nda göreve başladı.

Sarı lacivertliler, Portekizli teknik direktör Vitor Pereira’nın takıma katılmasından önce Serdar Dursun ve Steven Caulker’ı kadrosuna kattı. Fenerbahçe’de teknik direktör Pereira’nın bir golcü transferi daha istediği ortaya çıktı.

Ara transfer döneminde Fenerbahçe’nin de görüştüğü Süper Lig’in gol kralı Aaron Boupendza yeniden gündeme geldi.

BOUPENDZA TRANSFER LİSTESİNDE

Forvete Serdar Dursun dışında bir transfer daha yapmayı planlayan Fenerbahçe’de seçimi Vitor Pereira yapacak. Bundan dolayı tekrar temas kurulan Aaron Boupendza da listede yer alıyor.

Vitor Pereira, Gabonlu oyuncunun maç videolarını izleyip karar verecek; ancak Fenerbahçe’nin gündeminde Vedat Muriqi, Marko Arnautovic ve Sporar gibi golcüler yer alıyor. Sürpriz isimlerle de görüşüldüğü belirtiliyor.

Fenerbahçe’de Kemal Ademi ve Samatta’nın ayrılması kesin gözüyle bakılırken Aaron Boupendza ile sarı lacivertli yönetimin İstanbul’da özel bir görüşme de yaptığı iddia edilmişti.

Kaynak: Milliyet