Müjdat Yetkiner canlı yayında ifşa oldu, Fenerbahçeli taraftarları ayağa kaldırdı!

Fenerbahçe’de görevine son verilen Müjdat Yetkiner’in Ahmet Çakar’a gönderdiği mesajlar, Fenerbahçeli taraftarlardan tepki topladı

Fenerbahçe’nin efsane oyuncuları arasında anılan ve Ali Koç göreve geldikten sonra altyapıdaki görevine son verilen Müjdat Yetkiner, Ahmet Çakar’a gönderdiği video ile Fenerbahçeli taraftarların büyük tepkisini topladı.

ERSUN YANAL VE ALİ KOÇ’U KÖTÜLEDİ

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında Ahmet Çakar’ın yayınladığı video büyük tepki toplarken, görüntüleri gönderen kişinin Müjdat Yetkiner olması Fenerbahçeli taraftarları ayağa kaldırdı.

ALİ KOÇ İÇİN ÇOK AĞIR İFADELERDE BULUNMUŞTU

Ahmet Çakar’ın telefonunu kameralara göstermesi üzerine Yetkiner’in Ali Koç ve Ersun Yanal’ı kötülediği mesajlar attığı ortaya çıktı. Yetkiner, başkan seçildikten sonra Ali Koç için de çok ağır ifadeler kullanmıştı.

ALİ KOÇ GÖREVİNE SON VERMİŞTİ

Müjdat Yetkiner, Fenerbahçe Kulübü’nde altyapı gençlik ve geliştirme kurulunda koordinatör olarak göre yapıyordu. Ali Koç göreve geldiğinde 2018 yılında Müjdat Yetkiner’le yolları ayırmıştı.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Müjdat Yetkiner’in Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve teknik direktör Ersun Yanal’ı kötüleyen mesajları sosyal medyada Sarı-Lacivertlileri ayağa kaldırdı.

Müjdat Yetkiner Twitter’da TT olurken, atılan tweetlerden bazıları şöyle:

Kaynak: Ajansspor