Zeljko Obradovic: “Video hazırlayıp EuroLeague ile görüşeceğiz”

Zeljko Obradovic, Barcelona maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu

Fenerbahçe Beko – Barcelona karşılaşmasından sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Zeljko Obradovic, taraftarlara teşekkür ederek oyuncularını tebrik ettiğini söyledi. İşte Obradovic’in açıklamaları.

“OYUNCULARIMLA GURUR DUYUYORUM”

40 dakika boyunca mücadele eden oyuncularımla gurur duyuyorum. EuroLeague’deki en iyi takımlardan birine karşı oynadık.  Hem bireysel hem de takım olarak çok kaliteliler.

Maçın başında biraz tembel başladık; ama geri gelip sonuna kadar savaştık. Olumsuz nokta top kayıplarıydı ve birçok açık atışı kaçırdık.

Bu da maçı kaybetmemizin en büyük sebebi. Açıkçası başka sebepler olduğunu da düşünüyorum; ama bu konu hakkında konuşmaya hakkım yok.

“EUROLEAGUE İLE GÖRÜŞECEĞİZ”

Bu konuyu (Hakem hatalarıyla ilgili) video hazırlayıp EuroLeague ile görüşeceğiz. Tek doğru yol bu. Organizasyondaki herkese saygı duyuyoruz; ama aynı saygıyı bize karşı yapılmasını istiyoruz.

Bunun da doğru olduğunu düşünüyorum.  Muhteşem atmosfer için taraftarlara yürekten teşekkür ediyorum. Bizim için ne kadar zor anlar yaşandıysa onlar için de aynı şekilde zor anlar yaşandığını biliyorum.

Bir ay öncesine göre çok daha iyi bir görüntümüz var. İnanmaya devam etmek için çok sebep var.

Kaynak: Fenerbahce.org