Deniz Sarıtaç’tan Comolli’ye sert sözler!

Fenerbahçe’de Sportif Direktör Damien Comolli görevinden istifa etti

Fenerbahçe’de sportif direktör olarak görev yapan Damien Comolli’nin görevinden istifa ettiği açıklandı. Özellikle Falette transferinden sonra kendine Twitter hesabı açan Comolli, Falette transferini Ali Koç’un yaptığını açıklamıştı.

YAPILAN RESMİ AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE

12 Haziran 2018 tarihinde kulübümüzde Sportif Direktör olarak göreve başlayan Sayın Damien Comolli bugün itibariyle görevinden istifa etmiştir.

Görev aldığı dönem boyunca özverili çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyor, gelecek kariyerinde başarılar diliyoruz.

DENİZ SARITAÇ’TAN SERT SÖZLER

Damien Comolli’nin istifasının ardından, Comolli döneminde görevinden ayrılan tercüman Deniz Sarıtaç, Damien Comolli ile ilgili sert bir tweet geldi. İşte o tweet.

Çalıştığın ülkeyi küçümse, sürekli insanlara iftiralar at, arkadan konuş, kuyu kaz. Üç kuruş maaşla çalışan insanları bile paranoyalarınla kovdur. Kendi eksikliğin anlaşılmasın diye iş bilen herkesle çatış. Bir gün sana da gelecekti sıra. Güle güle…

İSTİFADAN ÖNCE NELER YAŞANMIŞTI?

Falette transferi sonrası iddialara yanıt vermek için Twitter hesabı açan Comolli’nin bu hareketi, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un tepkisini çekmişti. Fransız yönetici, Falette’nin transferi için yetkili olan Rogon ajansı ile ticari ilişkisi bulunduğunun haberlerinin yalan olduğunu söylemişti. Ayrıca Simon Falette transferini de Ali Koç’un yaptığını belirtmişti.