Emre Belözoğlu: “Git gelli bir maç oldu. Kazanmayı bildik”

Fenerbahçe, Süper Lig’in ilk yarısının son hafta maçında deplasmanda Çaykur Rizespor’u 2-1 yendi

Fenerbahçe, Süper Lig’in ilk yarısının son hafta maçında deplasmanda Jailson ve Deniz Türüç’ün attığı goller ile Çaykur Rizespor’u 2-1 mağlup etti. Maçtan sonra açıklamalar yapan Emre Belözoğlu, Deniz ve Jailson’u attığı gollerden dolayı tebrik etti. İşte Emre Belözoğlu’un açıklamaları.

“TARAFTARLARIMIZ 2020’YE MUTLU GİRECEKLER”

Kapanırken, kazanmak önemli. Şampiyonluk yolundaki rakiplerimiz de kazandı. Bizim de kazanmamız gerekiyordu. Git gelli bir maç oldu. Kazanmayı bildik. Önemliydi. 2019’u galibiyetle kapatmak, hem taraftarımıza hem camiamıza biraz da moral oldu. Taraftarlarımız 2020’ye mutlu girecekler. 2020’nin sağlık, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum.

“ZORLU BİR İKİNCİ YARI OLACAK”

Zorlu bir ikinci yarı olacak. Telafisi olmayacak haftalarda olacak. Taraftarların desteklerine çok ihtiyacımız olacak. Maç maç düşünüp, bizden üste olan takımlarla ikinci yarının ilk haftalarında karşılaşacağız. İyi bir hazırlık dönemi geçirmemiz gerek. 4-5 gün galibiyetin keyfini yaşayıp sonra işimize konsantre olmamız lazım.

“KAZANMAK GÜZEL”

Jailson ve Deniz’i tebrik ediyorum. Atılan iki gol birbirinden güzeldi. Kazanmak güzel. Golden ziyade kazanmak önemliydi. İçeride de bunları söyledik. İnşallah devamı gelir. Camiamıza ve taraftarımıza yakışan oyunla 2020’yi kupayla tamamlarız.