Fenerbahçe, Fabrizio Angileri için temaslarını sürdürüyor

UEFA Avrupa Ligi için kadro listesini verse de 8 Eylül’de bitecek transfer dönemi doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüğü belirtilen Fenerbahçe’nin, River Plate’in sol beki Fabrizio Angileri için temaslarda bulunduğu aktarıldı.

Fenerbahçe , UEFA Avrupa Ligi kadro listesini belirleyip sundu; ancak transfer çalışmaları bitmiş değil. Caner Erkin’in kadro dışı bırakıldığı Fenerbahçe’de sol kanat için River Plate’ten Fabrizio Angileri’nin ismi gündemde.

Todofichajes’in haberine göre; River Plate, Avrupa’da transfer dönemi açıkken Getafe’nin, Angileri için 5.8 milyon euro’luk teklifini reddetti. Fenerbahçe’nin de 6 milyon euro seviyelerindeki teklifi River Plate tarafından kabul görmedi. River Plate, bu teklifleri beklentilerin altında görse de Angileri’nin sözleşmesi nedeniyle oyuncuyu kaybetme riski taşıyorlar.

FENERBAHÇE YENİ TEKLİF YAPACAK

Todofichajes’e göre; Angileri’nin River ile olan sözleşmesi 2022’de sona eriyor. River Plate, oyuncuyla sözleşme imzalamazsa bedava ayrılacak. River Plate’in Getafe’den yeni bir teklif alması imkansız; çünkü kapanan transfer dönemi nedeniyle bu mümkün değil. Fenerbahçe’nin 8 Eylül’e kadar olan süreçte yeni bir teklif yapabileceği belirtiliyor.

İddiaya göre Fenerbahçe, 8 Eylül’e kadar River Plate ile bir kez daha masaya oturmayı planlıyor. 7 milyon euro düzeyinde bir bonservisle transferin bitebileceği ifade edilmekte.

2019’da Godoy Cruz’dan River Plate’e transfer olan 27 yaşındaki sol bek, bu sezon 25 maçta takımına 3 gol, 8 asistlik hücum katkısı sağladı.

Kaynak: Fanatik