Fenerbahçe Ozan Tufan ile sözleşme yeniledi! İşte yeni kazancı…

Fenerbahçe, Ozan Tufan’ın sözleşmesinin 3+1 yıl uzatıldığını açıkladı. Milli futbolcu yeni sözleşmeye göre 2024 yılına kadar sarı lacivertli formayı giyecek

Fenerbahçe, Ozan Tufan’In sözleşmesinin 3+1 yıl uzatıldığını açıkladı. 2024 yılına kadar sarı lacivertli formayı giymesi beklenen Ozan Tufan gelecek sezon takımın 1. kaptanı olacak. Yeni sözleşmesi TL üzerinden yapılan yıldız futbolcunun yıllık 12 milyon TL kazanacağı belirtiliyor.

Bu sezon Fenerbahçe’nin Süper Lig’de oynadığı 16 maça da ilk 11’de başlayan iki oyuncudan biri Ozan Tufan (Altay Bayındır ile birlikte).

FENERBAHÇE’DEN YAPILAN AÇIKLAMA

Futbol A Takımımızın oyuncusu Ozan Tufan’ın bu yıl sona erecek sözleşmesi konusunda anlaşma sağlanmış; sözleşmesi önümüzdeki sezondan başlayarak 3+1 yıl uzatılmıştır.

2023-24 sezonuna dek formamızı giyecek futbolcumuz Ozan Tufan’a, takımımızın şampiyonluğu yolunda sonsuz başarılar diliyoruz.

OZAN TUFAN’DAN AÇIKLAMA

Milli futbolcu yeni sözleşmenin ardından sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayınladı. Ozan Tufan şu ifadeleri kullandı: “Sözleşmemin sonuna geldiğim bu yıl, gelen teklifler dahil olmak üzere, Fenerbahçe’de kalmak dışında hiçbir fikri aklımdan geçirmedim. Emre abinin koluma taktığı kaptanlık pazubandını yıllarca başarıyla taşımak, bu büyük kulübe şampiyonluklar kazandırmak için elimden geleni yapacağım”

Kaynak: Sözcü