Fenerbahçe’de Erol Bulut’un takımla yaptığı konuşma ortaya çıktı

Tek hedefi şampiyonluk olarak belirleyen Fenerbahçe’de teknik direktör Erol Bulut işi sıkı tutuyor.

Süper Lig’in 5. haftasında 18 Ekim Pazar günü Göztepe ile karşılaşacak Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarını yağmur altında yaptığı antrenmanla devam etti.

Can Bartu Tesisleri’nde Teknik Direktör Erol Bulut yönetimindeki idman saat 11.00’de başladı. İlk 30 dakikası basın mensuplarına açık olarak gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleri ile başlandı. Toplu kondisyon çalışması ile devam eden idmanın basına kapalı bölümünde ise taktik çalışmalar gerçekleştirildi.

Milli oyunculardan yoksun gerçekleştirilen idmanda Gökhan Gönül ve Sosa takımdan ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürürken, sakatlığı bulunan Arjantinli futbolcu Diego Perotti’nin de tedavisine devam edildi.

EROL BULUT FIRTINASI

Fenerbahçe’de teknik direktör Erol Bulut, oyuncularıyla yaptığı her konuşmada camianın şampiyonluk beklentisinin altını çiziyor.

Başarılı çalıştırıcı, idmandan önce oyuncularını etrafına topladı, bu konuda hatırlatma yaptı.

45 yaşındaki teknik adam, “Yönetim transfer döneminde üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Her mevkide kaliteli isimlere sahibiz. Forma rekabeti bu sezon bize çok şey katacak. Oynamak isteyen bunu göstermek zorunda.

“ŞAMPİYONLUK DIŞINDAKİ HER SONUÇ BAŞARISIZLIK”

Bundan sonra top bizde. Sıkı ve disiplinli bir şekilde çalışacağız. Sahada olduğumuz her dakika formanın hakkını vereceğiz.

Şimdilik tribünde olmasalar da 12. adamın desteğini de arkamıza alarak şampiyonluğa uzanacağız. Bizim için bunun dışındaki her sonuç başarısızlıktır” dedi.

Kaynak: Fotomaç