Fenerbahçe’de Jose Sosa’ya ceza geliyor

Jose Sosa’nın özel hayatına dikkat etmemesi ve elinde alkol şişesiyle bir mekandan çıkarken yakalanması büyük tepki çekti. İsmail Kartal’ın bu konuyla ilgili öğrencisini uyardı.

Fenerbahçe’de Jose Sosa, düşen formu nedeniyle eleştiri oklarının hedefindeydi. Arjantinli oyuncunun özel hayatına dikkat etmemesi ve elinde alkol şişesiyle bir mekandan çıkarken yakalanması büyük tepki çekti.

İsmail Kartal’ın öğrencisiyle bu konuyu görüşerek; “Tüm kulvarlardan elenmişken, futbolcular olarak bu tür görüntüler vermekten kaçınmanız daha da önemli” ifadelerini kullandı.

İsmail Kartal, Jose Sosa’ya verilecek cezayla ilgili olarak Fenerbahçe yönetimiyle fikir alışverişinde bulundu.

NE OLMUŞTU?

Jose Sosa, geçtiğimiz gece katıldığı bir doğum günü partisinin çıkışında elinde içki şişesiyle görüntülenmişti. Sosa, bu görüntülerden sonra tepkilerin odak noktası oldu.

36 yaşındaki futbolcu iki yıl önce Fenerbahçe’ye transfer olmuştu. Özellikle son dönemde sergilediği kötü performans nedeniyle sarı lacivertli taraftarların eleştirilerine maruz kalıyordu.

Sosa’nın sahadaki verimsiz görüntüsünün üzerine, bir eğlence çıkışı montunun içine içki şişesini saklarken görüntülenmesi tepkilerin de dozunu arttırdı.

SOSA İDMANDA

Trabzonspor maçı öncesi bu hareketi nedeniyle kadro dışı kalması beklenen Sosa idmanda yer aldı. Ayrıca Sosa’nın taktik idmanında yedek takımda forma giymesi de dikkat çeken bir başka detay oldu.

Kaynak: Fanatik