Fenerbahçe’de sakatlık şoku! Sırp oyuncu Brankica Mihajlovic sakatlandı!

Fenerbahçe Opet forması giyen Sırp oyuncu Brankica Mihajlovic sakatlandı

ÖNEMLİ MAÇ ÖNCESİ SAKATLIK

Fenerbahçe Opet, bugün saat 19.00’da CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi A Grubu 5. hafta maçında Eczacıbaşı Vitra’yı konuk edecek. Bu maç öncesi Fenerbahçe Opet’te sakatlık şoku yaşanıyor.

BRANKICA MIHAJLOVIC SAKATLANDI

Fenerbahçe Opet forması giyen Brankica Mihajlovic yapılan antrenmanda bir sakatlık geçirdi. Fenerbahçe, sakatlık geçiren oyuncusu hakkında resmi bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada, Sırp oyuncunun dün yapılan antrenmanda bir sakatlık geçirdiği ve yapılan kontroller sonrasında parmağında kırık tespit edildiği açıklandı.

Sakatlanan Brankica Mihajlovic’in tedavi sürecinin başladığı ve formasından bir süre uzak kalacağı belirtildi. İşte Fenerbahçe’nin yaptığı resmi açıklama.

FENERBAHÇE’DEN YAPILAN AÇIKLAMA

Kadın Voleybol Takımımız Fenerbahçe Opet’in formasını giyen Sırp sporcumuz Brankica Mihajlovic, 5 Şubat Çarşamba günü yapılan antrenmanda bir sakatlık geçirmiştir.

Yapılan kontroller sonucunda sporcumuzun parmağında kırık tespit edilmiştir. Sağlık ekibi sporcumuzun sakatlığa dair detaylı kontrolleri gerçekleştirmiş, bir süre formasından uzak kalacak sporcumuzun tedavi süreci başlatılmıştır.

Başarılı voleybolcumuz Brankica Mihajlovic’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.