Fenerbahçe’de sol bek planı! Anlaşma sağlandı…

Şampiyonluk hedefi doğrultusunda kadrosunu güçlendirmek isteyen sarı lacivertli takımda devre arası transfer çalışmaları sürüyor 

Fenerbahçe’de devre arasında çizilecek yol haritası belirlendi. Yoğun bir çalışma yürüten sarı-lacivertlilerde, sportif direktör Damien Comolli’nin hummalı bir çalışma içerisinde olduğu öğrenildi. 

Ekonomik anlamda halen daha zorlu bir yolda olan Fenerbahçe’de Damien Comolli’nin dikkatli adımlar atmaları gerektiğine inanıyor.

Kulübün şartlarına ve başta Finansal Fair Play kuralları olmak üzere ekonomik değerlere uygun hareket edeceklerini bilen Fransız direktör, bu doğrultuda çalışıyor. 

COENTRAO İLE PRENSİPTE ANLAŞMA SAĞLANDI

Sarı lacivertlilerin şu anda boşta olan Portekizli Fabio Coentrao ile prensipte anlaştığı öğrenildi; ancak Damien Comolli önderliğinde transferde sol bekteki diğer alternatiflere bakılıyor, eğer istenilen sonuç alınamazsa Coentrao ile sözleşme imzalanması amaçlanıyor. 

MURIQI KESİNLİKLE SATILMAYACAK

Fenerbahçe’de bir diğer önemli konu da Vedat Muriqi oldu. Devre arasında ciddi bir teklifin olduğu Muriqi’nin şu anda kesinlikle satılmaması gerektiği kararı alındı. Ligi şampiyon bitirmek isteyen Fenerbahçe’de Kosovalı yıldız ihtiyaç olduğu ve bu nedenle sezon sonuna kadar satışın olmayacağı aktarıldı. 

Kaynak: Skorer