Josef de Souza: “Fenerbahçe’ye dönmeyi gerçekten çok isterim”

Fenerbahçe’den Al Ahli’ye transfer olan Josef de Souza, bir gün sarı lacivertli kulübe geri dönmeyi istediğini açıkladı.

Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Josef de Souza Brezilya basınına önemli açıklamalar yaptı. Josef de Souza, bir gün Fenerbahçe’ye geri dönmek istediğini açıkladı.

“TARAFTARLA ARAMDA İNANILMAZ BİR BAĞ VAR”

Brezilya basınına konuşan Josef, “Fenerbahçeli taraftarla ile aramda inanılmaz bir bağ var. Brezilya’da Vasco de Gama gibi çok büyük bir kulüpte oynadım. Fenerbahçe de çok büyük bir kulüptü. 3 yıl geçirdim ve şampiyonluk kazanamadım. Bunu çok istiyorum. Hala beni ne zaman görseler sevgilerini gösteriyorlar. Çünkü, ben onlar için elimden gelenin en iyisini yaptım.” dedi.

“UMARIM BİR GÜN FENERBAHÇE’YE GERİ DÖNERİM”

Türkiye’de çok iyi günler geçirdiğini söyleyen Josef, “Umarım, bir gün Fenerbahçe’ye geri dönerim. İster futbolcu olarak, ister başka şekilde. Fenerbahçe’nin bende çok büyük bir etkisi var. 3 yıl boyunca Fenerbahçe forması giydim ve kulübü çok sevdim. Geri dönmeyi gerçekten çok isterim.” ifadelerini kullandı.

“BANA ÇOK FAZLA PARA ÖDÜYORLAR”

Suudi Arabistan’daki yaşamı sorulan Josef de Souza, “Bu kulüpte kontratım bitene kadar kalacağım. 2021’e kadar kontratım var. Araplar, burada oynamam için bana çok fazla para ödüyor. Ayrıca, bana çok fazla değer veriyorlar.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Kaynak: Sporx