Melih Mahmutoğlu: “Maç sonu güzel bitti”

Fenerbahçe Beko, ING Basketbol Süper Ligi’nin 14. haftasında Arel Üniversitesi Büyükçekmece ile karşılaştı

Fenerbahçe Beko, ING Basketbol Süper Ligi’nin 14. hafta maçında Arel Üniversitesi Büyükçekmece’ye konuk oldu. Sarı lacivertliler mücadeleyi 98-62 kazanarak ligdeki 11. galibiyetini aldı.

Fenerbahçe Beko’nun takım kaptanı Melih Mahmutoğlu, maçtan sonra galibiyeti değerlendirdi. İşte kaptan Melih Mahmutoğlu’nun galibiyet değerlendirmesi

“MAÇ SONU GÜZEL BİTTİ”

Maça istediğimiz gibi başlayamadık ama arka arkaya oynadığımız maçlarda bu tarz reaksiyonlar olabiliyor. Önemli olan maçın sonunu iyi oynamaktı. Devrede de agresif oynayacağımızı konuştuk.

İlk yarıda da çok kaçırdık, onları atsak belki maç buralara kadar gelmezdi. İkinci yarıda isabetli şutlar bulduk ve agresif oynayınca maç sonu güzel bitti. Bu yıl da böyle bitti.

“İNŞALLLAH TAKIM İÇİN YEPYENİ BİR SEZON OLUR”

Maalesef ki bizim için biraz sıkıntılı bir sene oluyor ama toparlamak için de elimizden geleni yapıyoruz. Şimdi zorlu bir Olympiacos deplasmanı var.

İnşallah 2020 de hem Türkiye için hem de Dünya için güzel, barış dolu, sağlıklı, sakatlıksız olur. Bütün güzel dileklerimi herkes için iletiyorum. İnşallah takım için de yepyeni bir sezon olur, 2019’u iyilikleriyle kötülükleriyle geride bırakıp 2020’ye güzel bir şekilde başlarız. Tekrardan herkese iyi seneler, mutlu seneler.