Mesut Özil: “Gelecek sezon taraftarımızın yüzü gülecek”

Fenerbahçe’nin dünyaca ünlü yıldızı Mesut Özil, yeni sezon için camiaya başarı sözü verdi.

Sarı lacivertli ekibin dünyaca ünlü yıldızı Mesut Özil, geçmiş sezon kaçan şampiyonluktan sonra özlenen başarıların bu sezondan itibaren geleceğini ifade etti. Tecrübeli futbolcu Mesut Özil; “Gelecek sezon taraftarımızın yüzü gülecek.” dedi.

FORM YAKALADI; AMA SAKATLIK GEÇİRDİ

Geçen sezonun devre arasında Arsenal’den transfer edilen Mesut Özil, tam formunu yakalamıştı; ancak sakatlık geçirmiş ve dolayısıyla uzun süre sahalardan uzak kalmıştı.

Yeterince faydalı olamayan dünyaca ünlü yıldız, dolayısıyla yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor. Bu nedenle yaz tatilini ekstra çalışmalar yaparak geçiren Mesut, dolayısıyla gelecek sezondan itibaren özlenen başarıların yakalanacağından emin.

“ŞAMPİYONLUĞU GETİRECEĞİZ”

Yine 10 numaralı formayı sırtına geçirecek olan Mesut Özil, “Başkanımızın takıma katacağı değerlerle birlikte, yeni sezonda camianın şampiyonluk beklentisine karşılık vereceğiz.” dedi.

“SAMANDIRA ÇOK FARKLI OLACAK”

Deneyimli yıldız, “Artık Samandıra çok farklı bir ruha bürünecek. Dolayısıyla zafere giden yolda herkes elini taşın altına sokacak. El ele verip taraftarımızı sevindiren sonuçlara imza atacağız.” ifadesini kullandı.

Kaynak: Sporx