Öznur Kablo, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’na isim sponsoru oldu

Fenerbahçe ile Öznur Kablo arasında Kadın Basketbol Takımımızın isim sponsorluğu konusunda sağlanan anlaşmanın imza töreni gerçekleştirildi.

Sponsorluk imza töreni, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde gerçekleştirildi.

Öznur Kablo ile yapılan isim sporsorluğu anlaşması imza törenine Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Genel Sekreter Sevil Zeynep Becan, Yönetim Kurulu Üyeleri Simla Türker Bayazıt ve Metin Sipahioğlu, Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımı Menajeri Arzu Özyiğit, kaptan Tuğçe Canıtez ve Ayşe Cora ile Kulübümüz ve Öznur Kablo yetkilileri de hazır bulundu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam:
“Biz bu sözleşmeyi 1 senelik imzalamış bulunuyoruz ama İbrahim Bey’in de önerileri doğrultusunda bu sponsorluğun birçok yıla yayılacağını ve ileride de bu formayı Öznur Kablo ismiyle taşıyacağımıza inanıyorum.”

Öznur Kablo Yön. Kur. Başkanı İbrahim Balarısı: 
“Burada Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımıy ile Öznur Kablo arasındaki ortaklığımızı, anlaşmamızı resmiyete döktük. Yaptığımız bu iş birliği anlaşmasını sizlerin huzurunda imzalamaktan dolayı Öznur Kablo olarak çok mutlu ve gururluyuz. Fenerbahçe armasını en iyi şekilde taşıma guru Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı artık Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımı olarak anılacaktır.”

Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sipahioğlu: 
“Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımuz, şua n Türkiye’nin en çok şampiyon olan takımı. en çok kupa kazanmış takımı. Birçok ilke imza atmış bir takım. Bu sene Euroleague Kupası hepimizin gönlünden geçiyor. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak yapacağımız ve yaptığımız bu yeniden yapılanma projesi ile birlikte; yeni hocamız ve oyuncularımızla, en önemlisi de İbrahim Bey’in desteğiyle, yeni sponsorumuz ve yeni ismimizle umuyoruz bu yıl uzun zamandır gönlümüzde olan Euroleague Kupası’nı da alabiliriz.”

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç: 
“Sponsorun büyüğü küçüğü yok. Pek çok rakibimizin amatör sporlarda mecburen küçülmelere gitti. Küçülmelere gidilen bu ortamda, biz yönetim olarak ne yapıp edip Aziz Başkan’ın da hedefe koyduğu vizyon çerçevesinde büyük ve başarılı bir spor kulübü olmak için imkanlar çok daha zor olmasına rağmen elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Kadrolarımızı mümkün olduğu kadar kuvvetlendirmeye çalışıyoruz. Voleybol erkek ve kadında branşlarımızda da yaptık. Erkek basketbolda zaten malumunuz. Ara sıra taraftarlarımız ‘Amatör sporları bırakın, futbola odaklanın’ diye bize kızıyorlar. Bu bir anlayış, bir duruş çünkü buralara yapılan yatırımlar, buradan alıp futbola yatırma gibi bir imkan yok.”

(Kaynak: Fenerbahce.org)