Vitor Pereira’dan derbi mesaisi! Günde 18 saat

Vitor Pereira zorlu Galatasaray maçı öncesi kendisini adeta kampa aldı. Sabah 07.00’de Samandıra’ya ayak basan Portekizli teknik adam günde en az 18 saat çalıştı.

Fenerbahçe’de, Galatasaray derbisi öncesi teknik direktör Vitor Pereira adeta kendisini kampa aldı. Sabah 07.00’de Samandıra’ya ayak basan Pereira günde ez az 18 saat çalıştı. Fenerbahçe pazar akşamı ezeli rakibi Galatasaray karşısında sezonun belki de en önemli maçını oynayacak.

GÜNDE 18 SAAT DERBİ MESAİSİ

Fenerbahçe, pazar akşamı oynanacak Galatasaray derbisine büyük bir ciddiyetle hazırlanırken özellikle teknik direktör Vitor Pereira’nın performansı kulüpte en çok konuşulan konulardan birisi oldu.

Portekizli teknik adam, belki de kaderini belirleyecek Galatasaray derbisine insanüstü bir gayretle hazırlanıyor.

SABAH 07.00’DE SAMANDIRA’DA

Sabah 07.00’de Samandıra’ya ayak basan Portekizli teknik adamın bazı geceler tesislerde kaldı. Rakibi Galatasaray’ın bu sezonki tüm maçlarını izleyen Vitor Pereira, sarı kırmızılı ekipteki futbolcuların tüm artı ve eksilerini, yenilen ve atılan gollerin analizlerini hazırlattı.

FUTBOLCULARINA HAZIRLANAN RAPORU DAĞITTI

Hazırlanan bu raporu futbolcularına dağıtan Vitor Pereira, tün futbolcuların bu raporu ezberlemesini de istedi. Antrenmanlardaki taktik çalışmaların da bu rapor doğrultusunda yapıldığı Pereira’nın Galatasaray derbisinin sezonun en kritik maçı olarak gördüğü ifade edildi.

Kaynak: Takvim