Watford’dan Ozan Tufan’a resmi teklif

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Watford, Ozan Tufan için resmi teklifini yaptı.

Fenerbahçe, transfer döneminde kadroya katılacak oyuncular kadar ayrılacak isimler için de yoğun mesai harcıyor. Bundan dolayı sarı lacivertlilerde önemli bir hareketlilik yaşanıyor.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Watford, Ozan Tufan için resmi teklifini yaptı. 26 yaşındaki orta saha ile ciddi anlamda ilgilenen İngiliz kulübü, sarı lacivertlilere satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yaptı.

İngiliz ekibi Watford, sözleşmeye opsiyon konusunda performans bazlı maddeler konulmasını istedi. Watford belli bir maç sayısı, başarı ve gol gibi seçeneklere bağlı bir opsiyon olmasını hedefliyor.

PEREIRA, YEDEK BIRAKTI

Sarı lacivertliler de teklife sıcak bakarken, belli bir kiralama bedeli karşılığında transfere izin verileceğini aktardı. Fenerbahçe ve Watford, satın alma opsiyonu üzerinde görüşmelerini yoğunlaştırdı. Gelen bilgilere göre; Ozan Tufan için kiralık süresinin ise 1 yıl yerine 2 yıl da olabilir.

İngiltere’de oynamaya sıcak yaklaşan Ozan Tufan, Vitor Pereira’nın gelmesiyle beraber hazırlık maçlarında ve ligin ilk haftasındaki Adana Demirspor mücadelesinde yedek kalmıştı.

Kaynak: Milliyet