Yıldız futbolcu Fenerbahçe için İstanbul’a geliyor

Fenerbahçe’nin Ocak ayında kadrosuna katmak istediği Mesut Özil’in 10 milyon Sterlin değerindeki evini satışa çıkardığı bildirildi.

Mesut Özil’in evine satışa çıkardığı haberi, gurbetçi yıldızın Kadıköy yolundaki ilk somut adımı olarak değerlendirildi.

Fenerbahçe’nin ocak ayındaki ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği ve sportif direktör Comolli’nin de görüşmelerini aralıksız sürdürdüğü Mesut Özil’in Londra’da yaşadığı evi satışa çıkardığı bildirildi. Evin değerinin de 10 milyon Pound olduğu belirtiliyor.

EŞİ AMİNE GÜLŞE İKNA OLDU

Fenerbahçe’ye muhtemel transferi için eşi Amine Gülşe’yi ikna ettiği ifade edilirken sportif direktör Comolli’nin Arsenal’le bazı pürüzleri gidermeye çalıştığı belirtildi.

ARSENAL’DEN VERGİ TALEBİ

Fenerbahçe, Mesut’un yıllık ücretinin yarısını ödemeye razı oldu ancak Arsenal kendi ödeyecekleri tutarın vergisini de Fenerbahçe’nin ödemesini istedi.

DAMIEN COMOLLI GÖRÜŞÜYOR

Arsenal’in ancak bu şekilde Fenerbahçe’den kiralama ücreti almayacağını ilettiği de öğrenildi. Vergi konusunun halledilmesi için Comolli’nin Arsenal ile görüşmelerini sürdürdüğü bildirildi.

İŞTE MESUT ÖZİL’İN SATIŞA ÇIKARDIĞI EVİN ÖZELLİKLERİ:

8 yatak odası
8 banyo
Güzellik salonu

Kaynak: Takvim