Eintracht Frankfurt’tan Vedat Muriqi’ye 12 milyon euro’luk teklif! Fenerbahçe teklifi kabul etmeye yakın!

Fenerbahçe ekonomik olarak tarihinin en zorlu yollarından geçerken Başkan Ali Koç kaynak bulmak için büyük çaba sarfediyor

Sponsor, üyelik aidatları derken Başkan Ali Koç, futbolcu satışına da sıcak bakmaya başladı. Takımda yüksek miktarlarda teklif alan tek futbolcu olan Vedat Muriqi’nin de satışı da böylece ciddi bir hal aldı.

“İYİ BİR TEKLİF VAR”

Mali anlamda köşeye sıkışan Fenerbahçe yönetimi Vedat Muriqi için Eintracht Frankfurt’tan gelen teklifi kabul etme aşamasına geldi.

Limit aşımı nedeniyle pun silme ya da transfer yasağı ile karşı karşı olan Fenerbahçe, Kosovalı golcüyü satmak dışında başka bir şansı kalmayan Ali Koç’un 1907 Derneği’nde yaptığı konuşmada, “Kadromuzdaki bir oyuncuya iyi bir teklif var. Bu teklifi değerlendiriyoruz. Eğer gelen teklifleri kabul edersek daha az maliyetli bir futbolcu alabiliriz” açıklaması dikkat çekti.

FRANKFURT İKİNCİ KEZ FENERBAHÇE’NİN KAPISINI ÇALDI

Kısa süre önce Muriqi için Frankfurt’un ikinci kez kapıyı çaldığı ortaya çıkmış, daha önce Kosovalı golcü için 12 milyon euro teklif eden Alman ekibinin takas yolunu açtığı iddia edilmişi.

Frankfurt’un Fenerbahçe’ye, 12 milyon euro’nun yanı sıra Milan’da kiralık oynayan Ante Rebic’in yanı sıra Bas Dost ve Simon Falette’i takasta kullanabileceklerini ilettiği bildirilmişti.

Kaynak: Fotospor