Ersun Yanal’ın şartı: Transferleri Comolli yapmayacak

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın takımda kalmak için Damien Comolli şartı koştuğu iddia edildi.

Fenerbahçe’de gündem Ersun Yanal’ın derbi zaferinden sonra yaptığı, ”teknik direktörü olmayan Fenerbahçe bugün kazandı” sözleri. Bazıları Ersun Yanal’ın hafta içinde istifa edeceğini iddia ederken, bazıları ise Ali Koç’un Yanal’la bir araya gelerek sorunları çözeceğini iddia etti.

ERSUN YANAL’IN COMOLLI SIKINTISI

Ancak Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın takımda kalmak için çok net bazı taleplerinin olacağı da gündemde.

Bunların başında ise devre arasında yapılacak transferler konusunda Damien Comolli’nin scout ekibinin belirlediği oyuncuların kesinlikle transfer edilmesini istemiyor. Ersun Yanal’ın ayrıca bazı isteklerini de Başkan’la paylaşacağı bildirildi.

Ersun Yanal’ın bahsettiği o 4 isim

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Pazar akşam oynanan Beşiktaş maçından sonra ”bazı mevkilerde oyuncumuz yoktu” sözlerini kullandı.

Ersun Yanal derbide; sağ açık Dirar’ı sol bek, ön libero Jailson’u stoper, ön libero Tolga Ciğerci’yi sol açık, 10 numara Deniz Türüç’ü ise sağ açık oynatarak maça başladı.

Damien Comolli, yeni teknik adam ve Antero iddiaları sonrasında basın toplantısında

Beşiktaş derbisi öncesinde Fenerbahçe’yle ilgili Damien Comolli’nin bazı teknik adamlarla görüştüğü iddia edilmişti. Hatta, görüştüğü ve belirlediği teknik adamların listesini Salı günü yapılan yönetim kurulu toplantısına getiremediği çünkü transfer yetkisinin elinden alınarak Semih Özsoy’a verildiği iddialar arasında yer almıştı.

Yine Fransız ve Portekiz basının ortak olarak ortaya attığı PSG’nin eski sportif direktörü Antero Henrique’nin de Comolli’nin yerine geleceği iddiaları konuşuldu.

Pazar akşam Damien Comolli’nin göreve geldiği ilk günden bu yana ilk kez maç sonu basın toplantısında yer alması bu iddiayla ilişkilendirildi.

Kaynak: Fotospor