Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Galatasaray derbisi öncesi radikal karar!

Fenerbahçe yönetimi, 2-1 kaybedilen Ankaragücü maçı faturasını Ersun Yanal’a kesti

Galatasaray maçı Ersun Yanal’ın kaderini belirleyecek. Yönetim B planı için çalışmalara resmen başladı. Ayrıca başkan Ali Koç ve yönetimi radikal kararlara imza attı.

ALİ KOÇ’TAN DERBİ ÖNCESİ RADİKAL KARARLAR

Başkan Ali Koç ve yönetim kurulu Ankaragücü maçı sonrası durum değerlendirmesi yaparak Galatasaray maçı öncesi radikal kararlar aldı.

DERBİYİ KAZANIRSA YANAL İLE DEVAM EDİLECEK

Galatasaray maçını Fenerbahçe kazanırsa Yanal ile sezon sonuna kadar devam etme kararı alınırken, mağlubiyet ve beraberlikte ise yollar ayrılacak.

Yönetim sadece Yanal ile değil, takıma bir türlü katkı sağlayamayan Jailson, Tolga Ciğerci başta olmak üzere bir çok isimle de yollarını ayırma kararını aldı. Öte yandan Ankaragücü mağlubiyeti sonrası takamı ise 50 şer bin lira para cezası kesildi.

ALİ KOÇ SAHAYA İNİYOR

Başkan Ali Koç ve yönetime kurulu üyeleri, Galatasaray maçı öncesi Samandıra tesislerini sık sık ziyaret edecek ve bu zorlu maç öncesi teknik kadro ve futbolculara yanında olduğunu mesajını verecek.

Fenerbahçe yönetimi ayrıca hafta son oynanacak olan derbi öncesi çok önemli bir karara imza attı.

MUSTAFA CENGİZ VE YÖNETİMİ KARŞILANMAYACAK

Daha önce iç sahada oynanan derbi maçlarında rakip Başkan ve yönetimini karşılayan Fenerbahçe yönetim kurulu üyeleri bu kez Galatasaray yönetimini ve başkanını karşılamama kararını aldı.

Bu kararın alınmasın da Başkan Mustafa Cengiz ve Fatih Terim ile yaşanan sıkıntılar önemli rol oynadı. Böylece maç günü stadyuma gelecek olan Galatasaray kafilesini hiçbir yönetici karşılamayacak ve stat içinde yanlarında olmayacak.

Kaynak: Ajansspor