Fenerbahçe Opet 3 – Beylikdüzü Voleybol İhtisas 0

Fenerbahçe Opet, Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin 7. haftasında Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ı konuk etti.

Fenerbahçe Opet, setlerini 25-12, 25-15 ve 25-8 önde tamamladığı karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı.

Fenerbahçe Opet, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 81. yıl dönümünü anmak amacıyla parkeye “SONSUZ ÖZLEMLE, EBEDİYETE DEK KALBİMİZDE…” yazılı pankartla geldi.

TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan karşılaşmayı; Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeleri Simla Türker Bayazıt ve İlker Dinçay da takip etti.

Zoran Terzic yönetimindeki Fenerbahçe Opet maça; Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir Akyol, Brankica Mihajlovic, Melissa Vargas, Bahar Toksoy Guidetti, Kelsey Robinson ve libero Melis Yılmaz ile başladı.

Karşılaşmaya iyi başlayan Fenerbahçe Opet, teknik molaya 12-5 önde gitmeyi başardı. Mola dönüşünde de rakibine üstünlük sağlayan Fenerbahçe Opet, ilk seti 25-12 kazanarak maçta 1-0 öne geçti.

İkinci sette de iyi oyununa kaldığı yerden devam eden Fenerbahçe Opet, teknik molaya 12-4 önde girdi. Mola dönüşünde takımımız yakaladığı serilerle son bölüme 20-9 gibi farklı bir skorla girerken; seti de 25-15 önde tamamlayarak 2-0 öne geçti.

Üçüncü sete Mihajlovic’in hücum sayısıyla başlayan Fenerbahçe Opet, art arda ürettiği sayılarla teknik molaya 12-3 önde gitti. Mola dönüşünde 7-0’lık bir seri yakalayan Sarı Melekler, son bölüme de 15 sayılık avantajla girdi. Fenerbahçe Opet, başından sonuna kadar önde götürdüğü mücadelede son seti de 25-8 kazandı ve maçtan 3-0 galip ayrıldı.

Kaynak: Fenerbahce.org