Fenerbahçe’ye dev sponsor! Resmi siteden açıklandı…

Fenerbahçe, yeni sponsorunu resmi sitesinden açıkladı.

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Spor Kulübü olma misyonuyla voleybol başta olmak üzere 9 farklı spor branşında faaliyet gösteren; geçmişten bugüne yaptığı yatırımlar, ulusal ve uluslararası anlamda hayata geçirdiği ilklerle voleybolu ülke sporumuzda önemli bir noktaya taşıyan Fenerbahçemiz ile 21 yıllık geçmişiyle Asya’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNET arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. 

Girişimciliği güçlendirme misyonuyla hareket eden; aitlik, azim, sabır ve heyecan gibi ortak değerler taşıdığına inandığı sporu ve sporcuları her zaman destekleyen QNET, bu anlaşma doğrultusunda Türkiye’nin en büyük spor kulübü olan Fenerbahçemizin, Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsoru oldu.

İki markanın da ekip çalışması, kararlılık, mükemmele olan bağlılıklarıyla başarıyla ulaşarak alanlarında lider konumda olduklarını belirten QNET Türkiye Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik, Fenerbahçe ile kurdukları sponsorluk iş birliğinden dolayı gurur duyduklarını söyledi. 

2018-19 sezonunda Kupa Voley’i ve Efeler Ligi’ni şampiyonlukla tamamlayarak kulübümüze çifte kupa sevinci yaşatan Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, bu başarılarının ardından CEV Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı elde etmişti.

Formamızı başarıyla temsil eden Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın yeni sponsoru QNET’e ailemize hoş geldiniz diyoruz.

Anlaşmanın kulübümüz ve QNET için başarılı bir iş birliği olmasını temenni ediyor, Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımıza hedeflerimiz yolunda şampiyonluklarla dolu bir sezon diliyoruz. 

QNET Hakkında

QNET, doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu.

Asya’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNET’in 20 yıllık geçmişinde e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli dünya çapında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine sebep oldu. 

QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, 2018 yılında aynı kulübün kadın futbol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu.

QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur. 2019 yılında ise Fenerbahçe HDI Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsorluğunu üstlendi.

2010 yılında Türkiye’ye adım atan QNET, ülkemizin dört bir yanına ulaşan güçlü bir network yapısına sahiptir. 

‘Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir’ (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdi. QNET, 2017 yılında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi erkek voleybol takımı, 2018 yılındaysa aynı kurumun Kız Futbol Takımı sponsorudur.

QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden asla vazgeçmedi.

Ürün kategorilerinin içinde erkekler için geliştirilen;

DEFY Erkek Cilt Bakım Ürünleri,
Naturtres Şampuan,
Saç kremi ve Duş jeli serisi ile Physio Radiance cilt bakım ürünleri,
Brille Premium ağız bakım ürünleri,
Lüks Bernhard H. Mayer saat ve takıları,
HomePure Nova su arıtma cihazı Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır.