Okan Buruk, Fenerbahçe iddialarına cevap verdi

Başakşehir’in eski teknik direktörü Okan Buruk, Fenerbahçe ile ilgili iddialar hakkında konuştu.

Dün oynanan Göztepe maçından mağlubiyetle ayrılan Fenerbahçe’de ortalık karıştı.

Fenerbahçe’de istenen oyunun ortaya konulamamasından dolayı taraftarlar teknik direktör Erol Bulut’u istifaya çağırmıştı.

Fenerbahçe’de yapılan transferler beklentiyi yükseltirken oynanan oyun sürekli olarak eleştiriliyor.

OKAN BURUK’TAN FENERBAHÇE İDDİALARINA YANIT

Geçen sezon Başakşehir’i şampiyon yapan Okan Buruk, bu sezon peş peşe alınan kötü sonuçlardan sonra Başakşehir’den istifa etmişti.

Fenerbahçe’de Erol Bulut’la ilgili eleştiriler gündeme gelirken diğer yandan iddialar da ortaya atıldı. Dolayısıyla bu iddialardan birisi de Okan Buruk adının Fenerbahçe ile anılması.

Atılan iddialar sonrası Okan Buruk Sabah Spor’a konuştu. Okan Buruk, “Fenerbahçe’den teklif almadım. Bu gibi iddialar var ortada; fakat bu iddialar gerçek değil” açıklamasını yaptı.

“SEZON SONUNA KADAR DİNLENECEĞİM”

Bazı taraftarlar ise Başakşehir’i şampiyon yapan Okan Buruk’un göreve getirilmesini istedi; fakat Okan Buruk daha önceki açıklamalarında bu sezon takım çalıştırmak istemediğini ve dinlenmek için zamana ihtiyaç olduğu ifade etmişti.

EROL BULUT’A İSTİFA ÇAĞRISI

Fenerbahçe’nin Göztepe karşısında aldığı mağlubiyet sarı lacivertli taraftarları deyim yerindeyse çileden çıkard; fakat Trabzonspor maçı öncesinde Erol Bulut’un gönderilmesi gibi bir durum gündeme gelmedi.

Kaynak: Sabah