Tolgay Arslan: İdman sonrası bu tür şutları çok çalışıyoruz

Tarsus İdman Yurdu’nu 3-1 mağlup eden Fenerbahçe’nin 3. golünü atan Tolgay Arslan, maçından ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

Maçı ve performansını değerlendiren Tolgay, “Hazırlık kampında bir sakatlık yaşadım. 1.5 ay takımdan ayrı kaldım. Takıma yavaş yavaş adapte olmak istiyorum, belki geçen sene o hatayı yaptım. 5 ay futbol oynamadan buraya geldim. Hemen oynamak istedim. 3-4 maç iyi gitti, sonra vücutta kaldırmadı. Gerçek gücümü gösteremedim. O yüzden bu sene yavaş yavaş adapte olmak istiyorum. Önemli bir maçtı. Maç temposuna yavaş yavaş alıştım. Rakip takımı da tebrik ediyorum. İyi mücadele etti. Turu geçtik. Daha çok gol atabilirdik” dedi. 

Gol pozisyonu ve Fenerbahçeli taraftarlar içinse Tolgay, “Top önümde güzel sekti. Ben de vurdum. İdman sonrası bu tür şutları çok çalışıyoruz. İnşallah ilk golüm olarak kalmaz, daha çok goller gelir. En önemlisi yavaş yavaş hazır olmak istiyorum ve diğer maçlarda da bana forma şansı gelir ve takıma katkı sağlarım. Fenerbahçe taraftarı sadece İstanbul’da değil. Bir kez daha onlara teşekkür etmek istiyorum. Deplasman maçını Kadıköy’e çevirdiler. İnşallah Kayseri ve Kasımpaşa maçında 2’de 2 yaparız. Adım adım gideriz.” diye konuştu.

Kaynak: Fenerbahce.org