Araplar’dan Fenerbahçeli yıldıza 5 milyon euro’luk teklif

Fenerbahçe yönetimi, cezaların önüne geçmek için bazı isimlerle yolları ayıracak

Sarı lacivertli yönetim, gelebilecek cezaların önüne geçmek adına Alper Potuk, Victor Moses, Tolgay Arslan, Miha Zajc ve Adil Rami’yi göndermek için çaba harcıyor.

KRUSE’YE SON TEKLİFLER 5 MİLYON EURO

Öte yandan yönetimin takımda tutmak istediği Alman oyuncu Max Kruse için Arap Yarımadası’nda gelen son teklifler 5 milyon euro civarında.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TFF Kulüp Lisans Kurulu ile yapılan görüşmeyi duyururken durumun istedikleri seviyede olmadığı ve transfer için şimdilik önlerinin kapalı olduğunun altını çizdi.

“2-3 KİŞİ YOLLAYACAĞIZ”

50 milyon TL ekside olduğu öğrenilen Fenerbahçe’de, Başkan Ali Koç “Belki kalabalık kadrodan 2-3 kişi yollayacağız. Aynı bölgede olan fazla oyuncuları yollayacağız” sözleri ile de bazı isimlerle yolların ayrılabileceğinin sinyalini verdi.

Bu isimlerin ise Alper, Moses, Tolgay, Rami, Zajc ve Arabistan’dan teklifler alan Kruse olduğu iddia edildi.

TAHKİM KURULU’NUN KARARI BEKLENİYOR

Her ihtimali düşünen ve oyuncu satışı için de çalışan sarı lacivertliler, Tahkim Kurulu’ndan gelecek karara göre yol haritasını çizecek.

Transferi bitirilen Falette de limit aşımı sorunu çözülebilirse forma giyebilecek. Fenerbahçe gönderdiği oyuncuların yarım sezonluk ücretinden kurtulmuş olacak. 

Kaynak: Sabah